S dětmi ve školní družině jsme se přihlásili do Výtvarné soutěže s názvem „Mňam, mňam, mňamky“.
Podle zadání jsme mohli použít libovolnou výtvarnou techniku, téma výtvarné práce bylo cokoli, co je chuťově lákavé.

S dětmi jsme vytvořili z kartonu, vlny a plsti talíře s těstovinami, kornout se zmrzlinou, pizzu
a hamburger. Protože byly jejich díla k nakousnutí, porota ocenila v kategorii 1. – 2. třída Elišku Hájkovou a Natálku Hutňanovou, které se umístily na 3. místě v dané kategorii. Za děti v kategorii 3. – 4. třída zabodovala Ela Grygarová, která obsadila krásné 3. místo. Holkám moc gratulujeme a jejich práce jsou vystaveny v Obchodním domě Breda, kde je v 0. patře můžete shlédnout do 7. 6.

 

Výtvarná soutěž-info Zveřejněno: 27.5.2022

vyhodnocení výtvarné soutěže 2022 Zveřejněno: 27.5.2022