Téma tábora je Cesta kolem světa. Termín od 8. do 12.7., v čase od 8:00 do 16:00. Cena za tábor, včetně oběda a svačin, je 3.500,-. Budete mít možnost platby ve 2. splátkách, přes internetové bankovnictví, a sourozenci mají oba 5% slevu.
Každý den bude zaměřený na jednu zemi jednoho kontinentu. Den bude rozdělený do čtyř bloků, v každém budeme trávit čas vědomostními, zábavnými a sportovními aktivitami. Aktivity budou ve škole, ale i na školním pozemku a možná se i přesuneme na areál. Vše záleží na počasí. Budeme také tvořit a vyrábět a neustále aktivně procvičovat angličtinu. Hlavně ale strávíme spolu hezký a produktivní čas a děti si budou moci vyzkoušet tzv. prožitkovou angličtinu. Program celého týdne bude pečlivě připraven p. uč. Bartoňkovou. Na děti bude dohlížet dostatečný pedagogický dozor. Mezi bloky budou dvě svačiny a oběd.