Vážení rodiče, milí žáci,

s ohledem na uvolňování mimořádných opatření v oblasti školství Vás budeme na našich webových stránkách informovat o podmínkách, za kterých bude znovu obnovena prezenční výuka v Základní škole a Mateřské škole Kyjovice.

• Mateřská škola:

Po dohodě se zřizovatelem, tj. obcí Kyjovice, bude provoz v mateřské škole znovu obnoven ve stejném termínu jako provoz základní školy, tedy 25. května 2020. Zatím ještě nemáme k dispozici konkrétní doporučení, za kterých bude možné v současné situaci provoz mateřské školy znovu zahájit.Podle informací uvedených v dopisu ministra školství ze dne 27. 4. připravuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví „Soubor hygienických a bezpečnostních podmínek“, za kterých bude možná účast studentů, žáků a dětí ve školách při výuce. Tento materiál bude zveřejněn pravděpodobně na přelomu dubna a května.

Mgr. Blanka Drozdková

ředitelka ZŠ a MŠ Kyjovice