V tomto týdnu v družině probíhal jablečný týden. V pondělí si žáci prošli stezku, kde se dozvěděli mnoho informací o podzimních prvcích, a dále si ověřili svou paměť při zapamatování informací o jabloních a jablkách z textu a jejich následné využití v kvízu. V úterý děti tvořily jablka, která budou součástí podzimní výzdoby v družině. Ve středu děti ochutnávaly různé druhy jablek a výrobků z nich (jablečný džus, křížaly apod.), a porovnávaly jejich rozdílné vlastnosti. Také odhadovaly váhu jablka s různými předměty a následně si svá tvrzení ověřovaly na vahách. Ve čtvrtek žáci pekli jablečné štrúdly, které se jim moc povedly a jen se po nich zaprášilo. V pátek děti vyplnily tajenkovou křížovku s jablky a vybarvily omalovánky s jablečnou tématikou, a rovněž  prošly poslední stezkou, ve kterém porovnávaly různé informace.