Milí rodiče, milí školáci,

zahájení školního roku 2023/2024 proběhne v pondělí 4. září od 8:00 do 9:00. Srdečně jsou zváni i rodiče dětí.

4. září ještě nebude v provozu školní jídelna a školní družina.

V úterý 5. září budou ve všech třídách probíhat třídnické hodiny, vyučování bude končit po 4. vyučovací hodině v 11:40.

Ve středu 6. září děti čeká první exkurze tohoto školního roku – pojedeme do Landek Parku.

Odjezd od školy v 8:30 (sraz ve škole v 8 hodin)

Předpokládaný návrat ke škole ve 13 hodin.

S sebou: vhodné oblečení a obuv (teplota v dole se pohybuje kolem 16 °C), pláštěnka, pití, svačina, případně kapesné.

Po návratu se děti naobědvají ve školní jídelně.

Školní družina bude v provozu od 5. září, ale z kapacitních důvodů bude určena především žákům 1., 2. a 3. ročníku. Starší děti se v případě zájmu budou moci přihlásit až po zjištění počtu volných míst v týdnu od 11. 9. 2022.

Dne 5. září jsou k obědu automaticky přihlášeny všechny děti. V případě, že chcete své dítě odhlásit, učiňte tak na telefonním čísle ŠJ: 734 310 093. Další dny bude stravování dětí probíhat na základě přihlášek, které děti obdrží první školní den.

V úterý 12. 9. v 16:00 proběhnou ve všech ročnících informativní třídní schůzky.

Třídy a třídní učitelé ve školním roce 2023/2024:

1. třída (1. a 2. ročník) Mgr. Jana Bridziková
  2. třída (3. ročník) Mgr. Veronika Matyášková
  3. třída (4. a 5. ročník) Mgr. Monika Pavlínková

V příloze najdete další důležité Informace.

Krásné poslední prázdninové dny a pohodový školní rok nám všem.

Mgr. Blanka Drozdková