Červen byl u nás v kroužku doslova nabitý svěžestí. Byl totiž zaměřený na téma ovoce. Slovní zásobu jsme se například učili na reálném ovoci, které jsme na konci hodiny s chutí snědli 🙂 Jak se červen, a tudíž i školní rok, chýlil ke konci, zaměřili jsme hodiny na téma léto. Poslední hodinu jsme strávili vyloženě letně – zašli jsme se projít do zámeckého parku. Cestou jsme vše samozřejmě komentovali anglicky. Odpočívající babičky na zámku byly docela překvapené, když je děti zdravily „Hello“ a „How are you?“. Odpověděly nám alespoň úsměvem. Cestou zpátky do školy jsme si koupili nanuky a udělali tak sladkou tečku za kroužkem angličtiny v tomto školním roce. Have a splendid summer and see you again in September 🙂  Ms. Iva.